KIM JESTEŚMY?

Redaktor naczelny:

zdrowie

Michał

Michał jest fanem pisania, dziennikarzem amatorem oraz pomysłodawcą projektu Dbam o Zdrowie. To on pozbierał swoich znajomych zajmujących się człowiekiem – jego psychiką, ciałem, zdrowiem, odżywianiem – i nakłonił do zaangażowania się w dziennikarskie przedsięwzięcie. Ubiera w słowa porady specjalistów, zwanych też konsultantami. Zwykle to Michał pisze teksty, a jeśli ktoś inny zostanie autorem artykułu – wtedy zamienia się w wymagającego korektora i poprawia wpisy niemal w nieskończoność, aż będą bliskie ideałowi.

Konsultanci:

dietetyka odchudzanieZosia

Specjalistka dietetyki, miłośniczka sportu i zdrowego trybu życia. Od kliku lat pomaga osobom z nadwagą i otyłością walczyć z nadmiarem kilogramów i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Wierzy, że w odchudzaniu najważniejsze jest dopasowanie diety do stylu życia i gustu kulinarnego osoby odchudzającej się. Zmiany – tak, rewolucja – niekoniecznie. Prywatnie biegaczka i właścicielka ukochanego czworonoga Tytusa.

 

dzieckoKrystyna

Położna, doula, matka trójki dzieci. Może i wygląda młodo, ale jest doświadczoną specjalistką w swojej dziedzinie i przede wszystkim – czułą matką. Rodzicielstwo oraz pomoc ciężarnym i kobietom dopiero „startującym” w macierzyństwie to dla niej pasja, a dzieci to prawdziwa miłość jej życia! Poza tym lubi gotować, jest „wanna be” pedantką (jak sama mówi, to po prostu jej nie wychodzi), a jej hobby to… dart!

 

terapeutaMartyna

Buddystka, certyfikowana instruktorka jogi, miłośniczka filozofii wschodu oraz medytacji, a poza tym – terapeutka, która całym sercem oddaje się pomocy innym. Leczy osoby uzależnione, wspiera DDA. Twierdzi, że sport jest jedną z najlepszych terapii zarówno dla ciała, jaki i dla duszy. Kocha kwiaty, marzy o własnym ogrodzie (póki co musi zadowolić się balkonem), a w wolnych chwilach słucha Boba Dylana i czyta poezję Świetlickiego.

 

sport siłowniaTomek

Pracuje na siłowni i prowadzi indywidualnych klientów, chcących skutecznie i zdrowo zbudować masę mięśniową, wzmocnić ciało i poprawić ogólną sprawność fizyczną. Biega, uczy się tańczyć tango, jest pasjonatem judo i krav magi. Poza tym uprawia turystykę pieszą i górską, jest fanem spływów kajakowych, a obecnie szykuje się do zdania egzaminu na przewodnika górskiego.

 

rehabilitacjaJózek

Józek jest pielęgniarzem i dobrą duszą naszego zespołu. Zawsze pełen energii, wesoły i wszędzie go pełno – nie ma takiego wyzwania, któremu Józef nie zdołałby sprostać! Zarówno w naszej redakcji, jak i w szpitalnym oddziale niezawodnie rozwesela pacjentów, opowiadając suchary i dowcipy z wielką brodą. Józef w wolnych chwilach szkoli się na rehabilitanta oraz masażystę, ale nie chce rezygnować z obecnej pracy!

%d bloggers like this: