Sisley – rodzinna firma i kosmetyki z najwyższej półki

Kosmetyki sisley - tagomagoZdrowa, młodo wyglądająca i promienna cera to niedoścignione marzenie wielu dorosłych, świadomie dbających o siebie osób. Codziennie jednak skóra jest narażona na niekorzystne działanie wielu czynników, których nie sposób zupełnie wyeliminować. Właśnie dlatego, zamiast walczyć z tym, czego nie możemy zmienić, lepiej zadziałać tam, gdzie to możliwe i skuteczne. Takim właśnie polem jest codzienna pielęgnacja skóry z pomocą wysokiej klasy kosmetyków marki Sisley idealnie dopasowanych do potrzeb dzisiejszych klientów drogerii. W prosty sposób nawet zmęczona i blada cera z niedoskonałościami może odzyskać utracony blask.

Rys historyczny marki Sisley

Początki marki Sisley sięgają lat 70’ XX wieku. Firma powstała bowiem w 1976 roku we Francji i swój sukces zawdzięcza niespotykanym dotąd składnikom, jakie twórcy łączyli w swoich produktach. Założyciel marki – Hubert d’Ornano – do tworzenia kosmetyków wykorzystywał olejki eteryczne i substancje pochodzenia roślinnego, dzięki czemu kosmetyki te były bardzo delikatne i bezpieczne nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze. Kosmetyki te na początku działalności firmy uchodziły za bardzo ekskluzywne i drogie. Dziś nadal są one synonimem luksusu i najwyższej jakości. Znajomość branży, kreatywność i ogromny wysiłek sprawiły, że firma Sisley bardzo szybko się rozrosła i otworzyła profesjonalne laboratoria, gdzie od ponad czterdziestu lat pracuje nad kolejnymi kosmetykami dedykowanymi wszystkim. W ofercie znajdują się bowiem produkty zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzn.

Oferta prestiżowych kosmetyków Sisley

Kosmetyków Sisley zwykle nie spotkamy na półkach w marketach czy sieciowych drogeriach. Są one dostępne głównie w dobrych sklepach internetowych (jak https://tagomago.pl/collections/sisley) i w prestiżowych perfumeriach. Marka ta na każdym kroku stara się jak najlepiej zadbać o zaspokojenie potrzeb wymagających klientów, dlatego w wielu tych punktach możemy spotkać także wykwalifikowanych konsultantów tej marki, którzy pomogą dopasować najlepsze produkty do indywidualnych potrzeb klienta. Wśród rozmaitych kosmetyków marki Sisley znaleźć możemy między innymi:

  • mleczka,kosmetyki sisley - tagomago

  • toniki,

  • bezalkoholowe płyny do demakijażu twarzy,

  • kremy do skóry normalnej,

  • sera minimalizujące pory.

Oprócz preparatów pielęgnacyjnych, dostępne są także wody perfumowane o eleganckich, klasycznych, ale jednocześnie intrygujących zapachach, które z pewnością dopełnią niejedną wyjątkową, wyróżniającą się z tłumu stylizację.

Napisz, co myślisz!